تبلیغات
آنتی ماسون - هرم قدرت چیست؟
 
آنتی ماسون
جهان را برای ظهور آماده کنیم
درباره وبلاگ


شاید سوال های زیادی درباره برخی اعداد مانند ۶۶۶ برای شما بوجود امده باشد که اصلا معنی این عدد چیست و چه رابطه ای با شیطان دارد چرا مثلا عدد ۲۲۲ را به شیطان نسبت ندادند؟؟ و واقعا فراماسونری چیست؟می توان گفت این سؤالی است که افراد بسیاری قادر به پاسخ دادن نیستند و یا اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. این در حالی است که این تشکیلات و اعضای آن، نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت این تشکیلات، برای ما مسلمانان امری لازم و ضروری است.سعی از ایجاد این وبلاگ آشناکردن شما با علائم و گروه های شیطان پرست است.

مارا از نظر های خوبتان محروم نسازید.

وبلاگ anti mason در قبال محتوای لینک ها هیجگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.لطفا" در صورت مشاهده ی مطالب غیر اخلاقی لینک های سایت به ما اطلاع دهید.

 

مدیر وبلاگ : mm
نویسندگان
شنبه 10 تیر 1391 :: نویسنده : mm

 

تفسیر پله به پله هرم در ادامه مطالب

 

اما تفسیر پله به پله هرم
راس هرم
در کمال بی شرمی چشم شیطان را در راس این هرم قرار داده اند و همان گونه که می دانید (با این که ما توقیت نمی کنیم) این چشم به شدت به چشم دجال آخرالزمان شباهت دارد .

شاه جهان
تصویر یک شاه در بالای هرم قرار دارد. یعنی یک نفر پادشاه کل جهان است بی آنکه شما بدانید. البته پژوهش گران غربی بیان کرده اند که احتمالا این شاه جهان همان ملکه انگلیس (ملکه الیزابت) است.شاید به همین دلیل کشور انگلیس سلطنتی نگه داشته شده است.برای اطلاع شما مسئولان شبکه های BBC را ملکه الیزابت به شخصه تعیین می کند.

در فیلم ۲۰۱۲ که پایان دنیا را به تصویر کشیده است اولین کسی که وارد کشتی نجات بخش می شود ملکه انگلیس همراه ۲ سگ خود است. (در فیلم ۲۰۱۲ کشتی نجات بخش با کشتی نجات بخش حضرت نوح (ع) مقایسه می شود. کشتی نوح دینداران را نجات داد ولی کشتی آمریکایی ها ثروتمندان را نجات می دهد.)


شورای ۱۳ تاج دار
در این طبقه ۱۳ خانواده سلطنتی کل دنیا را اداره می کنند. از جمله این خاندان ، خاندان سلطنتی بریتانیا ، خاندان سلطنتی اسپانیا ، خاندان سلطنتی مالت (که در جزیره مالت ساکن اند) و غیره می باشند.

انجمن ۳۰۰ خاندان
در این طبقه ۳۰۰ خاندان ثروتمند یهودی معرفی می شوند که زیر نظر ۱۳ خاندان تاجدار دنیا را اداره می کنند.این ۳۰۰ خاندان به قدری ثروتمنداند که ثروتشان در مخیله من و شما نمی گنجد. طبیعتا منظور از خاندان ثروتمند خاندانی چون Bill Gates نیست. این ۳۰۰ خاندان یهودیان هستند که نامشان کمتر به گوشمان خورده یا اصلا به گوشمان نخورده است. خاندان روچیلد ، خاندان راک فِلِر ، خاندان مِندِز ، خاندان آبنادانا ، خاندان بِنونیزد از آن دسته اند.

نکته : گفته شده است که دجال خود را امام زمان معرفی خواهد کرد. یاران امام زمان ۳۱۳ نفراند.
۱۳ تاجدار + ۳۰۰ خاندان = ۳۱۳

خاندان های قدرتمند تابع
این خاندان تعدادشان می تواند متغیر باشد. باز ویژگی اینها ثروتمندی و اغلب یهودی بودن است. شاید خاندان Bill Gates در این طبقه بتواند قرار گیرد.

اتاقهای فکر
اکنون که این خاندان ثروتمند جمع شده اند تا بر دنیا حکومت کنند طبیعتا ثروتمندی آنها دلیل بر متفکر بودنشان نیست. پس باید اتاقهای فکری ترتیب داد و از بزرگترین متفکران دنیا در آنها استفاده کرد تا بتوانند هرچه بهتر در راستای اهداف صهیونیسم در ضمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و ... به اداره دنیا بپردازند. کل تشکیلات و لژهای فراماسونری که اینهمه در مورد آن بحث شد در این طبقه قرار می گیرد. از اعضای این گروه که در تصویر به آنها اشاره شده میتوان به گروه بیلدربرگ ، کلوپ رم و ... اشاره کرد.

سلطه بر دارایی های جهان
تمام بانک های جهانی بلا استثنا توسط یهود اداره میشود. یعنی اگر پول خود را در بانکهای جهانی قرار دهیم یعنی در اختیار یهود قرار داده ایم تا با آن به تجارت بپردازد. Pay Pal ها از این دسته اند. بنیان گذار ربای شبکه ای همین یهودیان هستند. در تاریخ درج شده که گاهی اوقات در اروپا تا ۴۳ درصد از مردم ربا می گرفتند. خون مردم را در شیشه کرده بودند.

سلطه بر منابع جهان
یهود قصد دارد بر تمام منابع جهان تسلط بیابد به همین دلیل به برخی کشور ها حمله می کند تا به هر قیمتی بر آنها مسلط شود. به آمار زیر توجه کنید ...

تخمین ذخایر نفت برخی کشور های جهان:
آمریکا و نروژ ۱۰ سال
کانادا ۸ سال
ایران ۵۳ سال
عربستان ۵۵ سال
امارات ۷۵ سال
کویت ۱۱۶ سال
عراق ۵۲۶ سال

به همین دلیل هر کجا که منبع غنی باشد یهود آنجاست. برای همین یهود از کل اروپا لهستان را انتخاب می کند. چون لهستان منابع غنی پتاس داشت و انبار غله اروپا بود. همان طور که می دانید پتاس ماده اولیه تولید مواد منفجره چون باروت است. یهودیان در اروپا جنگ راه می انداختند و به کشورهای اروپایی باروت و غذا می فروخت و با جنگ راه انداختن میان اروپاییان خود به کناری می نشست و پول میشمارید.
در قرآن آمده است که : "لتجدن اشد الناس عداوتا للذین آمنوا الیهود واللذین اشرکوا"

سلطه بر جمعیت جهان
برای سلطه بر جمعیت جهان راهکار چیست ؟
روش کار : از بین بردن نسل ، کاهش ازدواج ، افزایش طلاق ، افزایش بی بند و باری ، افزایش بیماری های واگیردار و ..
مگر چندین سال پیش خوک وجود نداشت. چرا آنفولانزای خوکی چندین سال پیش نبود؟ در سایت موسسه ای در واشنگتن به نام Centers for Disease Control یا CDC اعتراف عجیبی نوشته شد. در این سایت بیان شد که وظیفه این موسسه ساخت ویروس های واگیر دار به اشکال مختلف از جمله خوکی و مرغی و غیره است.این موسسه هم اکنون روی ویروس هایی کار می کند تحت عنوان biological terrorism که بطور مثال این ویروس
ژن عرب را از غیر عرب تشخیص دهد و فقط عرب را آلوده کرده و بکشد و بر افراد دیگر تاثیر نگذارد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویروس و این موسسه روی نام هرکدان کلیک کنید.

جمعیتی در ایران با مذهب تشیع در هشت سال دفاع مقدس به قدری این یهودیان را انگشت به دهان نگه داشت که این گروه بیلدربرگ در اتاق های فکر خود جلساتی ترتیب دادند و طی آن اعلام کردند که باید به سرعت رشد جمعیت در میان ایرانیان و بخصوص شیعیان متوقف شود بلکه معکوس شود.

و این برنامه عملی شد. نتیجه آن چه شد ؟ من و شما نوشتیم "فرزند کمتر ،
زندگی بهتر".قبول دارم که رشد جمعیت نیاز به تامین اقتصادی و رفاهی و امثالهم دارد. ولی این آمار باید مدنظرمان باشد که : ایران در بین ۷۰ کشور جهان با ۱.۸ درصد رشد جمعیت رتبه اول کنترل جمعیت را داراست. و جالب تر اینکه اسرائیل در این آمار با ۸ درصد رشد جمعیت رتبه ۷۰ را داراست. وهابیان طبق حکم مفتی های خود باید ۴ زن داشته باشند و تا می توانند فرزند به دنیا بیاورند. رشد جمعیت وهابیت در ایران هم اکنون ۸ درصد است.با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید که تا چند سال دیگر جمعیت وهابیت در ایران در حد چشمگیری افزایش خواهد یافت.
اما چه باید کرد ؟ امام صادق در روایتی فرموده است " هرکه در برخی امور از ترس مسائل اقتصادی تن به این کار ندهد براستی به خداوند سوءظن دارد . یکی از این امور ازدواج است"

سربازان پیاده نظام
به این قسمت با دقت کنید. یهودیان در پروتکل های ۲۴ گانه خود گفته اند که باید همه ادیان را از بین ببریم جز دین خودمان. آنقدر باید ادیان را تکه تکه کنیم که نتوانند با یک فرمان وحدت بدست آورند. (سیاست پلورالیزم) اختلاف روز عید فطر از نتایج این پروتکل ها می توان باشد. وظیفه ولایت فقیه در مملکت اسلامی همین است. اتحاد ادیان ! پس باید برنامه ای ریخت و پی ولایت فقیه را زد. باید جوانان جاهل را به خیابان ها ریخت و شعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه" را به زبانشان انداخت. مثالهای تاریخی بسیاری در مورد فصل الخطاب بودن کلام ولایت فقیه وجود دارد که به عده ای از آنان اشاره می کنم.
۱- وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام خمینی (ره) حکم اعتصاب را صادر کرد. ممانعت کارمندان شرکت نفت از کار کردن در این شرکت ها کمر دولت شاه را شکست. بختیار تصمیم گرفت از اسرائیل کارگر وارد کند. امام مجدد وارد صحنه شد و حکمی داد :"خون هر خارجی که قصد کار در ایران را دارد مباح است" به دنبال این حکم یک صهیونیسم جرات ورود به ایران را نیافت.
۲- یکی از مهم‌ترین حوادثی که در ایام زعامت میرزای بزرگ شیرازی رخ داد، قضیه تحریم تنباکو بود. حکم تاریخی او در معاهده انحصار تنباکو در زمان ناصرالدین شاه -که با درخواست سید جمال الدین اسدآبادی و در پی نامه ایشان اتفاق افتاد- چنان مردم را به صحنه کشاند که شاه قاجار، مجبور به فسخ قرارداد تنباکو گردید. با صدور این حکم، مردم مبارزه سیاسی علیه قرارداد استعماری مذکور را یک وظیفۀ شرعی دانسته و به مخالفت شدید پرداختند. به‌طوری که ناصرالدین شاه مجبور شد با پرداخت غرامت، این قرارداد ننگین را فسخ کند.

و اما جایگاه ما در این هرم قدرت : بردگان همیشه بدهکار

در پایین ترین نقطه حرم با کمال وقاهت تصویر گوسفندانی را درج کرده و روی آن عبارت DEBT SLAVES را نهاده است و با فلش اشاره کرده که :" You Are Here "
در روی قاعده هرم در همین قسمت این عبارات درج شده است.
Birth (تولد) - School (مدرسه) - Labour (نیروی کار) - Taxes (پرداخت مالیات)
Debis (بدهکاری) - Retirment Cycle (چرخه بازنشستگی)

به دنیا می اییم . تحصیل می کنیم. تبدیل به نیروی کار می شویم. درآمد خود را به پرداخت مالیات صرف می کنیم. سپس بخش اصلی چرخه رخ می دهد. بدهکاری
! وقتی بدهکار باشیم همواره به دنبال جبرانیم و در نتیجه از اتفاقات اطراف خود غافلیم. برای مثال آیا خبر دارید که چند سال پیش تانکهای آمریکایی در بین الحرمین رژه رفته اند؟سپس چرخه بازنشستگی و مرگ.
پس جایگاه بندگی چه شد. خداوند در قرآن فرمود :"ما خَلَقتُ الجِنَّ و الاِنس الا لِیَعبدون"

شیطان که رانده شد به جز یک خطا نکرد
خود را به سجده آدم رضا نکرد
شیطان هزار بار به از بی نماز
او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

اما برای خروج از زیر این هرم و شکستن آن چه باید کرد ؟

دوستان به محض اینکه تصمیم بگیریم که از این هرم خارج شویم خداوند کمکمان خواهد کرد و امام زمان خویش را خواهد فرستاد. شرط ظهور خواست عموم است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 25 آبان 1397 10:12 ب.ظ
I'd like to thank you for the efforts you've put in writing this site.
I'm hoping to view the same high-grade blog posts from you later on as well.

In fact, your creative writing abilities has motivated
me to get my own blog now ;)
یکشنبه 20 آبان 1397 01:10 ب.ظ
Hiya very nice blog!! Man .. Beautiful .. Wonderful .. I'll
bookmark your web site and take the feeds additionally?
I'm satisfied to find a lot of helpful info right here in the publish,
we'd like develop more techniques in this regard, thanks for sharing.
. . . . .
پنجشنبه 17 آبان 1397 12:20 ب.ظ
Good replies in return of this query with solid arguments and explaining all about that.
سه شنبه 15 آبان 1397 06:29 ق.ظ
I'm not sure exactly why but this site is loading very slow for me. Is anyone else having this problem or is it a issue on my end? I'll check back later and see if the problem still exists.
سه شنبه 15 آبان 1397 06:28 ق.ظ
Remarkable issues here. I am very glad to see your article. Thank you a lot and I'm having a look ahead to contact you. Will you please drop me a mail?
سه شنبه 8 آبان 1397 06:43 ق.ظ
Hello just wanted to give you a brief heads up and let you know a
few of the pictures aren't loading correctly.
I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried it in two
different browsers and both show the same results.
سه شنبه 8 آبان 1397 05:33 ق.ظ
Very good post. I'm going through many of these issues as well..
سه شنبه 8 آبان 1397 02:41 ق.ظ
Hello colleagues, how is all, and what you desire to say on the topic of this
post, in my view its actually awesome in favor of me.
چهارشنبه 2 آبان 1397 05:10 ق.ظ
There’s been a lot of changes since I last left a comment about my site.

I’m starting to add the new features that I’ve
wanted to. I hope in the next few weeks that all of it will be up
and running. It’s going to take time and I haven’t had much
of it to dedicate to this project. I thank you all for visiting my site and I hope you have a great weekend!
پنجشنبه 19 مهر 1397 06:06 ب.ظ

Regards! I appreciate this!
buy levitra 20 mg levitra 10 mg kopen levitra 20mg levitra 10 mg prezzo levitra without a doctor prescription vardenafil vardenafil 20mg buy levitra online levitra without a doctor prescription levitra 10 mg prezzo
سه شنبه 10 مهر 1397 10:21 ق.ظ

You actually reported it exceptionally well.
cialis arginine interactio buy cialis uk no prescription buy cialis online legal il cialis quanto costa cialis 100mg suppliers tadalafilo buy cialis online legal cialis prices get cheap cialis warnings for cialis
یکشنبه 8 مهر 1397 06:16 ق.ظ

Lovely information. Many thanks!
cialis ahumada compare prices cialis uk cialis prezzo al pubblico cialis daily new zealand only now cialis 20 mg rx cialis para comprar cialis for sale in europa cialis generisches kanada cialis 10mg prix pharmaci try it no rx cialis
چهارشنبه 28 شهریور 1397 09:17 ب.ظ

Nicely put, Thank you.
cialis 10 doctissimo cialis daily new zealand buy generic cialis cialis wir preise cialis baratos compran uk cialis coupons cilas cialis 20mg preis cf buying cialis on internet generic for cialis
پنجشنبه 15 شهریور 1397 07:22 ق.ظ

Lovely forum posts, Appreciate it!
buy cialis sample pack cialis 5mg prix cialis name brand cheap precios cialis peru generic for cialis order a sample of cialis cialis great britain safe site to buy cialis online cialis manufacturer coupon usa cialis online
سه شنبه 13 شهریور 1397 11:15 ب.ظ

You reported that effectively.
canadian online pharmacies canada online pharmacies surrey canadianpharmacyusa24h canada medications information drugstore online canada canadian pharmaceuticals online drugstore online india trust pharmacy canadian canadian pharmacies stendra canadian pharmacy no prescription
دوشنبه 12 شهریور 1397 10:12 ب.ظ

Many thanks. I enjoy it.
generic cialis with dapoxetine buy cialis online legal we like it cialis price cialis tadalafil online where do you buy cialis callus buying cialis on internet cialis savings card cialis para que sirve viagra vs cialis
دوشنبه 12 شهریور 1397 04:17 ق.ظ

Appreciate it, A lot of advice.

cialis 5mg prix cialis efficacit tadalafil 20 mg are there generic cialis preis cialis 20mg schweiz buy cialis cialis italia gratis tadalafil trusted tabled cialis softabs buying cialis on internet
جمعه 7 اردیبهشت 1397 08:52 ب.ظ

You mentioned that effectively!
cialis 5 effetti collaterali venta cialis en espaa cialis en mexico precio purchase once a day cialis buy original cialis cialis usa cost dose size of cialis cialis for bph cialis 20 mg precios cialis peru
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 09:07 ق.ظ

You actually mentioned that exceptionally well.
online prescription for viagra buy viagra jelly best site to buy viagra get online prescription for viagra where to buy viagra over the counter buy viagra india buying viagra online forum sildenafil without prescription uk viagra cheap uk buy viagra without a prescription
شنبه 18 فروردین 1397 12:44 ق.ظ

Thanks, I value it!
cost of cialis per pill tadalafilo safe dosage for cialis cialis tadalafil cialis coupons generic cialis soft gels cilas cialis 50 mg soft tab american pharmacy cialis tadalafil 5mg
جمعه 3 فروردین 1397 10:56 ب.ظ

Excellent content. Thanks.
safe dosage for cialis where cheapest cialis cialis ahumada cialis para que sirve generic cialis in vietnam we like it cialis price comprar cialis 10 espa241a opinioni cialis generico cialis tadalafil enter site very cheap cialis
دوشنبه 28 اسفند 1396 04:38 ق.ظ

Cheers! Useful stuff.
cialis coupons cialis super acti generic cialis with dapoxetine cialis generic availability free generic cialis we recommend cialis best buy cuanto cuesta cialis yaho cialis manufacturer coupon discount cialis prezzo cialis a buon mercato
شنبه 10 تیر 1396 04:05 ق.ظ
Thanks for another informative site. The place else may just I am getting that kind of info
written in such a perfect means? I have a project that I am simply now working on, and
I have been on the glance out for such info.
چهارشنبه 31 خرداد 1396 12:48 ب.ظ
Hello my family member! I wish to say that this post
is awesome, great written and include approximately
all important infos. I would like to peer more posts like this.
شنبه 13 خرداد 1396 06:10 ق.ظ
بسیار عالی بود!
ممنونم از وبلاگ خوبتون
موفق باشید
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 03:00 ق.ظ
It's going to be finish of mine day, but before
ending I am reading this fantastic paragraph to improve my know-how.
شنبه 19 فروردین 1396 01:44 ب.ظ
Excellent article. I am going through a few of these issues as well..
جمعه 18 فروردین 1396 12:00 ب.ظ
Hello, yup this post is truly fastidious and I have learned
lot of things from it regarding blogging. thanks.
دوشنبه 10 فروردین 1394 02:28 ب.ظ
سلام
میشه منبع رو ذکر کنید.
جمعه 21 تیر 1392 11:28 ق.ظ
ممنون
خواهش میکنم هرکس خودشو سرباز امام زمان بدونه
اطرافیانتونو تشویق به ازدواج کنید
در هر جمعی صحبت از روزی تضمین شده هر مخلوق توسط خود خالقش صحبت کنیم
وای برما . بچه شیعه کم شده
مگر جز اینه که اگر همین الان امام زمان ظهور کنن بجز ما بچه شیعه ها یاری در این دنیا ندارن؟
نکنه سگ وهابیا میخوان اقارو یاری کنن یا انگولاساکسونایی که اکثرا ولدزنا هستن؟
الکی العجل العجل نگیم . بریم بفکر باشیم . واقعا که یک سال تفکر بهتر 70سال عبادته
باتشکر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :