تبلیغات
آنتی ماسون - رسانه و فراماسونری
 
آنتی ماسون
جهان را برای ظهور آماده کنیم
درباره وبلاگ


شاید سوال های زیادی درباره برخی اعداد مانند ۶۶۶ برای شما بوجود امده باشد که اصلا معنی این عدد چیست و چه رابطه ای با شیطان دارد چرا مثلا عدد ۲۲۲ را به شیطان نسبت ندادند؟؟ و واقعا فراماسونری چیست؟می توان گفت این سؤالی است که افراد بسیاری قادر به پاسخ دادن نیستند و یا اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. این در حالی است که این تشکیلات و اعضای آن، نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت این تشکیلات، برای ما مسلمانان امری لازم و ضروری است.سعی از ایجاد این وبلاگ آشناکردن شما با علائم و گروه های شیطان پرست است.

مارا از نظر های خوبتان محروم نسازید.

وبلاگ anti mason در قبال محتوای لینک ها هیجگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.لطفا" در صورت مشاهده ی مطالب غیر اخلاقی لینک های سایت به ما اطلاع دهید.

 

مدیر وبلاگ : mm
نویسندگان
سه شنبه 21 شهریور 1391 :: نویسنده : mm


      لابی (گروه فشار) صهیونیسم در هالیوود، در عرصه تولید فیلم ‌های كودكان تاكنون بسیار مؤثر و فعال عمل كرده است. امروز در سراسر دنیا "والت دیزنی " نامی آشناست و بیشتر كودكان شخصیت‌های كارتونی والت دیزنی را به خوبی می‌شناسند. بد نیست بدانیم اولین شخصیت مشهور آثار والت دیزنی: "میكی ماوس " نمادی از همان یهودی سرگردان و بیكس است كه مدام از سوی رقیبان قوی‌ تر تهدید می‌شود و او صرفاً با اتكا به زیركی و چالاكی خویش، بر تمامی دشمنان فایق می‌آید. امروز هم تداوم این شخصیت كارتونی را در انیمیشن "تام و جری " می‌توان مشاهده كرد كه موشی بد جنس و فریب كار با تكیه بر شیطنت ها و ناجوانمردی هایش به طرز اعجاب آوری همیشه بر گربه ای نادان و احمق پیروز می شود. این قبیل آثار در دادن حس اعتماد به نفس به مخاطبان یهودی( كه دقیقا مفهوم سمبل "موش " را می فهمند) و همچنین در دادن الگویی دغل و بدجنس به كودكان و نوجوانان بی گناه جهانیان تأثیر بسزایی دارند. 

< به ادامه مطالب رجوع کنید >همیشه در این فكر بوده ام كه جواب كودكان معصومی را كه می پرسند: "چرا بر خلاف عالم واقع در این قبیل فیلم ها همیشه موش برنده می شود؟ " چگونه بدهم و هیچ گاه پاسخی جز همین تحلیل به ذهنم نرسیده است. 

مورد دیگر، شخصیت‌ های كارتونی مطرود و گوشه‌گیری هستند كه به دلیل زشت ‌رویی توسط دیگران تحقیر می‌شوند ولی در نهایت این ناتوانی و زشتی با توانایی و زیبایی جایگزین می‌گرد و آن ها بر تمامی مشكلات غلبه می‌كنند و غبطه رقیبان را بر می‌انگیزند. انیمیشن "دامبو، فیل پرنده " در زمره این گروه از آثار است. در این فیلم شاهدیم كه مادر دامبو بر خلاف سایر فیل ها كه كلاهی زنگوله دار بر سر دارند، كلاه عرقچین مانند مخصوص یهودیان را بر سر دارد و به جرم دفاع از فرزندش در اسارت به سر می ‌برد! و خود دامبو هم طی عملیاتی در سیرك پرچمی را كه به پرچم رژیم اشغالگر قدس بی‌شباهت نیست به اهتزاز در می‌آورد. 


كارتون "جوجه اردك زشت " هم كه شخصیت گوشه گیر و آواره و زشت روی فیلم نامه تبدیل به قوی زیبایی می شود و در پایان فیلم به سمت خورشید می رود، از همین كلیشه پیروی می كند و نماد یهودی تنها و مطرودی است كه با رفتن به سمت سرزمین موعودش به سعادت رسیده است. "عبارت رفتن به سمت خورشید در تورات آمده و در بین یهودیان رایج است كه منظور از آن بازگشت به سرزمین موعود است. " 

كارتون های بسیاری هم مروج زندگی و اخلاق غربی هستند و سعی دارند خصوصا شرقی ها را شیفته و هضم شده در روش های غربی نشان دهند و با این الگودهی مخاطبان را به سمت ارزش های دنیوی یهودی- آمریكایی بكشانند؛ مثلا در سری جدید كارتون سند باد (افسانه هفت دریا) شاهد آنیم كه فضای شرقی مجموعه های پیشین مبدل به فضایی خشونت بار و پر زد و خرد شده است. مثلا در صحنه ای كه سند باد از پشت سكان كشتی كنار می رود، با هفتاد ضربه شمشیر و خون ریزی بسیار، كنترل كشتی را به دست می گیرد. شدت خشونت در این فیلم آن چنان زیاد است كه حتی دریا با خون افراد سرخ می شود و مثل بسیاری از فیلم های جدید غربی لشگری از شیطانك ها و دیوها با سند باد و نامزد خشن و مبارزطلب او "مارینا " و دوست وفادارش "كیل " می جنگند. حتی دیالوگ ها هم خشونت بار است. جالب است كه نویسنده این فیلم "جان لوگان " در كارنامه خود اثری پر برخورد چون "گلادیاتور " را دارد. در این محصول والت دیزنی هم "میشل افایفر " یهودی به جای "اریس " خدای جنگ صحبت می كند. در این فیلم سند باد بر خلاف گذشته ظاهری كاملا غربی و بی هویت گرفته كه در نقش یك دزد دریایی قهار باید از هفت دریا عبور كند و كتاب صلح را از خدای جنگ (اریس) بدزدد و شهر و شاهزاده را از خطر نابودی نجات دهد. جریان در شهر "سیراكیوس " كه شاهزاده عادلی به نام "پروتئوس " در آنجا حكومت می كند، اتفاق می افتد. در این فیلم از علاء الدین و علی بابا هم خبری نیست.

در كارتون "لوك خوش شانس " گانگستری سفید پوست كه نماد كلانتر و قانون اومانیستی آمریكایی است و همیشه ورد زبانش تنهایی و غریبی و آوارگی خودش می باشد، با چهره و اخلاقی نیكو (كه با وجود اسب بذله گویش "سالی " و سگ خنده رویش "بوشویك " جذابیت دوچندانی می یابد) همیشه در جستجوی مجرمان و تبهكاران است و هیچگاه با شكست روبرو نمی شود. در بعضی از قسمت های آن شاهدیم كه لوك متمدن و مهربان فرشته نجات سرخپوستان ساده لوح و مردمی از فرقه های مذهبی خرافی می باشد و اگر نبود لوك، جنگ قبیلگی و ظلم تبهكاری همه جا را فرا می گرفت. بالاخره برای ما هنوز جای این سوال باقی است كه خانه لوك كجاست؟ و چرا همیشه در پایان غرور انگیز پیروزی هایش در غروبی زیبا به سمت خورشید (نماد سرزمین موعود در كتاب مقدس) می رود! بالاخره فسادها و جرم های فراوان و رو به رشد موجود در غرب را ببینیم یا حرف كارگردان "لوك " را گوش بدهیم. 

در بسیاری از فیلم ها و كارتون های پلیسی هم جای این سوال باقی است. 

در كارتون "گالیور " هم می بینیم سفید پوست بزرگی با سمبل ها و مدل های مو و لباس نژاد انگلیسی- آمریكایی به جزیره آدم كوچولوها (جهان شرقی) می رود و این كوچولوهای بی دفاع بر قدرت مادی و مغز پرجولان گالیور تكیه كرده و دشمنان خود را شكست می دهند و بدون حضور گالیور شكست آنها قطعی بود.

در فیلم "رابینسون كروزوئه " هم شاهدیم سفید پوستی انگلیسی تبار كه كشتی اش شكسته و در جزیره ای تنها مانده است با سیاه پوستانی بی تمدن و وحشی و آدم خوار رو برو می شود كه یكدیگر را قربانی كرده و می خورند؛ اما رابینسون پرعاطفه و دل نازك یكی از این بی تمدن ها را به نام "جمعه " از دست قبیله آدم خوار و سبك مغزش نجات می دهد و جمعه در اثر همنمشینی با این یار مهربان " با سواد " می شود و به سمت تمدن و پیشرفت حركت می كند و به تدریج تمام آن مردم عقب مانده به شیوه های زندگی و معاشرت رابینسون ایمان آورده و آن قهرمان بزرگ را به عنوان رهبر و منجی عزیز خود می پذیرند و به سبك او زندگی می كنند. آیا غلوآمیزتر از این هم می شد تمدن غرب را به عنوان تنها سرور و راهبر جهانیان توسعه نیافته و به اصطلاحِ غربی ها "جهان سومی "، معرفی كرد یا نه؟ 

(در انیمیشن "فرار مرغی" هم منجی مرغ های مزرعه: یک آمریکایی بود)
نگره صهیونیستی حاكم بر آثار والت دیزنی، بعضاً به تولید انیمیشن ‌ها و فیلم های تاریخی در خصوص زندگی انبیای الهی منجر شده كه سه كارتون: "كشتی نوح، زندگی حضرت موسی و زندگی حضرت یوسف " علیهم‌ السلام از آن جمله‌اند. در تمامی این آثار، بر اساس قصص تورات، روایات تحریف شده‌ای از زندگی انبیای اولوالعزم ارائه شده است كه شأن و منزلت و عصمت این بزرگ مردان را در ذهن مخاطب پائین می آورد و رواج سكولاریسم (جدایی دین و دنیا) و مادی گرایی را تسریع می كند. جالب توجه آنكه در برخی از این آثار، شخصیت‌ های اصلی انیمیشن با صدای مشهورترین ستارگان یهودی سینما سخن می‌گویند! مثلاً در انیمیشن "پرنس مصر " كه روایتگر زندگی حضرت موسی علیه‌السلام است، "وال كیلمر " به جای موسی علیه‌السلام، "میشل اِفایفر " به جای همسر و "ساندرا بولاك " به جای خواهر او صحبت می‌كنند. همچنین در تیتراژ پایانی این انیمیشن پر هزینه اسامی مشهور دیگری (از بازیگران یهود هالیوود) می‌توان دید كه صدای آنها برای بسیاری از تماشاگران غربی خاطره‌انگیز و آشناست. 

علاوه بر انیمیشن، در عرصه فیلم كودك نیز هالیوود از تعدی صهیونیست ها مصون نمانده و كلیشه‌ های خاصی در قالب فیلم كودكان، طی چند دهه اخیر مدام تكرار شده‌اند. مثلاً كلیشه كودك محروم مانده از میراث اجدادی یا جدا افتاده از آغوش گرم مادر كه هر یك به نوعی تداعی‌گر یهودی مظلوم و به دور مانده از سرزمین مادری خویش‌اند در این قبیل داستان ها از پیام هایی كه در كتب مقدس یهودیان آمده است و مخاطب یهودی و بسیاری از غیر یهودیان به راحتی می فهمند كه منظور از آن چیست استفاده می شود یهودیان اسراییل را مادر قوم خویش می دانند و اینكه شهر یا منطقه ای به انسان تشبیه شود.


كلیشه كودك شیطانی كه با زیركی بر دشمنانی كه قصد تجاوز به خانه و كاشانه او را دارند، فایق می‌آید و آن ها را به سختی مجازات می‌كند هم شبیه مورد قبلی است. مجموعه طنز "تنها در خانه " بر اساس همین كلیشه پدید آمده و با نگاهی ساده به مضامین آن، ردپای چهار جنگ اعراب و اسراییلی و شكست اعراب در هر چهار جنگ را می‌توان دید. 

برخی از آثار انیمیشن نیز محملی برای پیام‌ های سیاسی هستند. مثلاً در كارتون "شیر شاه " ردپای نزاع دو ابرقدرت طی سال‌های جنگ سرد و آشتی مجدد نسل‌ های آتی بعد از فروپاشی نظام كمونیستی در شوروی سابق به وضوح مشهود است. توضیح اینكه شیر نماد سلطه جهانی یهود است و در تورات آمده است: " و بقیه یعقوب، در میان امت ها و قوم های بسیار مثل شیر در میان جانوارن جنگل و مانند شیر درنده در میان گله های گوسفند خواهند بود كه هنگام عبور پایمال می كند و می درد و كسی نمی تواند مانع او شود. قوم اسراییل در برابر دشمنانش خواهد ایستاد و آنها را نابود خواهد كرد. "

منبع:سایت محاکمه
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 10 اسفند 1396 11:17 ب.ظ
این پاراگراف ایده ای را برای بینندگان جدید وبلاگ نویسی ارائه می دهد که در واقع چگونگی انجام وبلاگ نویسی و
ساخت سایت
یکشنبه 6 اسفند 1396 08:15 ق.ظ
سلام از کالیفرنیا! من خسته ام
کار می کنم، بنابراین تصمیم گرفتم وب سایت خود را بر روی آیفون من در طول ناهار.

من واقعا اطلاعاتی را که اینجا ارائه می دهم دوست دارم و نمی توانم صبر کنم
وقتی که من به خانه می روم نگاه کن من از اینکه بلافاصله وبلاگ خود را بر روی تلفن همراهم تکان دادم، شوکه شده ام..
من حتی از WIFI استفاده نمی کنم، فقط 3G.. به هر حال، سایت فوق العاده است!
جمعه 9 تیر 1396 10:11 ب.ظ
Hi there i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i
read this paragraph i thought i could also create comment due to this good piece of writing.
چهارشنبه 3 خرداد 1396 04:12 ق.ظ
What i don't realize is in reality how you are
not actually a lot more well-appreciated than you may be now.
You are so intelligent. You know therefore considerably
in terms of this matter, produced me personally believe it from numerous numerous angles.
Its like men and women are not fascinated except it is something to accomplish with Girl gaga!
Your individual stuffs nice. Always handle it up!
جمعه 18 فروردین 1396 02:42 ب.ظ
Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how
could i subscribe for a blog website? The account helped me a acceptable deal.
I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear
idea
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :